Według Ekspertów

VI edycja kampanii „Ziemniaki czy Kartofle na co dzień” to jeszcze jeden dowód na to, że ziemniaki mogą być stałym, bardzo smacznym i różnorodnym elementem codziennej diety. Z naszego ebooka przygotowanego przy współpracy z ekspertami dowiecie się, że kartofle to idealne warzywo dla osób, które ceną sobie zdrową dietę i doceniają szerokie zastosowanie tego wyjątkowego warzywa.
Dorota Tkaczyk

Ewa Trusewicz

Dietetyk kliniczny z ponad 10-letnim doświadczeniem. Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku i zdrowia publicznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Na co dzień prowadzi swoją poradnię Dieta i Fitness w Warszawie oraz bloga www.dietaifitness.pl i social media, w których popularyzuje zdrowe podejście do diety i rozprawia się z mitami na podstawie EBM (Evidence Based Medicine). Jest autorką książki „Co Ci leży na sercu – dieta w chorobach układu krążenia”, wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Prowadzi specjalistyczne szkolenia i webinary dla dietetyków oraz wykłady i warsztaty dla firm pragnących zadbać o zdrowie swoich pracowników. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Specjalizuje się w terapii chorób z autoagresji, alergiach, chorobach metabolicznych, endokrynologicznych i otyłości.
Dorota Tkaczyk

Agnieszka Jasińska

Kucharz, pedagog, fotograf i trener w gastronomii.

Uczy zawodowców oraz amatorów, jak gotować inaczej i ciekawiej. Właścicielka marki Kulinarne Nawigacje. Wydała swoją książkę kulinarną „Kulinarne Nawigacje – wegetariańska kuchnia domowa”. Autorka bloga o tym samym tytule: www.kulinarnenawigacje.pl.

Finalistka Hell`s Kitchen Polska. Skończyła międzynarodowy kurs kulinarny we Włoszech w ICI (Italian Culinary Institute) oraz liczne kursy w Polsce. Prowadzi warsztaty kulinarne oraz pokazy gotowania na terenie całej Polski oraz za granicą. Zajmuje się fotografią kulinarną i współpracuje z magazynami o tematyce kulinarno-podróżniczej.

Kocha jedzenie, ziemniaki i w mediach społecznościowych dzieli się swoimi przepisami.

Facebook
Instagram
Tiktok