Dorota Tkaczyk

Dorota Traczyk-Bednarek

Założycielka bloga i poradni Dieta-Sportowca.pl, o wyjątkowym podejściu i pasji do zawodu.

Dużą część pracy poświęca bezpośredniej pomocy, współpracując z osobami aktywnymi fizycznie, zawodowymi sportowcami oraz osobami cierpiącymi na restrykcyjne zaburzenia odżywiania i wieloletnie doświadczenia z dietami. Pomaga z sukcesami osobom cierpiącym na zaburzenia odżywiania odzyskać zdrowie oraz przejść przez cały proces odżywiania organizmu, znalezienia nowego złotego środka, a także uporządkować i zmienić nawyki związane z dietą oraz aktywnością fizyczną.

Autorka trzech książek dotyczących żywienia sportowców, w tym książki „Legalny Doping” wyd. Publicat 2018 oraz podcastu „To Tylko Dieta” podejmującego tematykę zaburzeń odżywiania.

Dota Szymborska

Dota Szymborska

Autorka bloga Oneginetatopa.blogspot.com. Z zawodu filozofka i socjolożka. Miłośniczka nowych technologii, dobrego jedzenia i sportu. W ciągu dnia pracuje, pisze, gotuje i trenuje – zmienia się tylko kolejność zadań. Mówczyni TEDx, która uwielbia triathlon.

Najważniejsze są dla niej smaki – od 11 lat na swoim blogu kulinarnym pokazuje, że posiłki dla sportowców amatorów mogą być pyszne.

Uwielbia się uczyć. Skończyła Science&Cooking na eHarvardzie, w Londynie ukończyła kurs instruktora triathlonu. Ukończyła również Polską Szkołę Reportażu.

Publikuje zarówno teksty naukowe z zakresu etyki nowych technologii, jak i popularnonaukowe (Onet, WP). Wielką radość sprawiają jej rozmowy z ciekawymi ludźmi. Prowadzi w „Twoim Stylu” rubrykę o nazwie Akademia Emocji.

Przebiegła kilkanaście maratonów, w tym siedem w Berlinie, ukończyła triathlon na dystansie ½ IM, a obecnie fascynuje się dzikim i lodowym pływaniem.

Dota Szymborska

Marta Kruk (Hennig)

Marta Kruk (Hennig) jest trenerką przygotowania motorycznego, trenerką personalną, instruktorką fitness i byłym sportowcem. Przez lata trenowała lekką atletykę, skończyła wrocławski AWF i od 10 lat rozwija swoją działalność pod nazwą: Codziennie Fit.

Stworzyła Codziennie Fit, żeby udowodnić, że KAŻDY może żyć zdrowo – niezależnie od grubości portfela, ilości czasu czy wieku.

Codziennie Fit – to nie tylko prężnie działający blog (www.codzienniefit.pl), kanał na YouTubie, Instagramie i Facebooku, ale przede wszystkim społeczność. Drużyna CF, bo tak o sobie mówią osoby trenujące z Martą, wspiera się i motywuje do zdrowego trybu życia nie tylko online, ale również podczas treningów na żywo.

Marta od 6 lat jest ambasadorką marki PUMA, jej treningi można znaleźć w globalnej aplikacji PUMATRAC, obok takich gwiazd jak Lewis Hamilton czy Adriana Lima.

W 2017 roku wygrała konkurs Next Fitness Star magazynu Women’s Health, a w maju 2022 roku pojawiła się na jego okładce.

Facebook
Instagram
Tiktok